Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ten piłkarz mógł się nie urodzić

Matka kapitana reprezentacji Brazylii Thiago Silvy przed jego narodzeniem rozważała aborcję. Do pozostawienia przy życiu przyszłego piłkarza jego matkę przekonał dziadek.

Historię narodzin sportsmena jego matka Angela opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami brazylijskiego telewizji O'Globo. Kobieta opowiedziała, że uważała, iż nie zdoła samotnie wychować dziecko. Jednak dziadek przyszłego piłkarza namówił ją do pozostawienia dziecka przy życiu. Nie chciał, aby córka popełniła grzech.

Teraz Thiago Silva stanowi opokę defensywy reprezentacji Brazylii. „Kiedy zabrakło go w meczu z Niemcami (pauzował za żółte kartki), obrona Canarinhos całkowicie się rozsypała” - zauważa portal chnnews.pl. Brazylia przegrała ten mecz aż 1:7.

Thiago Silva jest zawodnikiem francuskiego klubu Paris St. Germain.

za:niezalezna.pl/57199-ten-pilkarz-mogl-sie-nie-urodzic

Copyright © 2017. All Rights Reserved.