Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Skandal! TVN24 cenzuruje obrońców życia?!

Zaproszony do ich programu Mariusz Dzierżawski nie został de facto dopuszczony do głosu, bo chciał bronić prof. Chazana. W efekcie opuścił studio.
Mariusz Dzierżawski, ekspert fundacji Pro – Prawo do życia, gościł w programie tvn24. Niestety, ze względu na skandaliczny sposób, w jaki został potraktowany, wyszedł ze studia. Według Agnieszki Kocimskiej z portalu stopaborcji.pl „zaproszenie do programu okazało się zasłoną dymną dla próby uprawomocnienia usunięcia profesora Chazana ze stanowiska dyrektora Szpitala Świętej Rodziny w Warszawie”.

Mariusz Dzierżawski mówił po prostu rzeczy, które są niezgodne z liberalną linią. Jak pisze p. Kocimska zwracał uwagę na fakt, że procedura in vitro jest „zawodna, mało skuteczna i powoduje u produkowanych w niej dzieci liczne wady”. Autorka dodaje, że według zwolenników aborcji „rozczłonkowanie przy pomocy ostrych instrumentów medycznych, odrywanie rąk, nóg, rozprucie brzucha, zastrzyk z trucizny prosto w serce lub zmuszenie do narodzenia zanim płuca i inne narządy się w wystarczającym stopniu i pozostawienie bez opieki, by dziecko udusiło się lub zmarło z zimna” – wszystko to sposoby na „ochronę” dziecka przed cierpieniem.

za:www.fronda.pl/a/tvn24-cenzuruje-obroncow-zycia,39408.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.