Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Rosjanie kradną na miejscu katastrofy.

Złodzieje zabierają nawet pierścionki ofiar.

- Rosyjski aktywista zabiera złoty pierścionek pasażerowi MH17 - napisał na Twitterze jeden z użytkowników, umieszczając zdjęcie z tego zdarzenia. Na innym zdjęciu widać puste torby, z których wykradziono kamery ofiar. Rosjanie obecni na miejscu zamachu, tak samo jak w 2010 r. w Smoleńsku polują również na karty kredytowe poległych pasażerów.

Od kilku dni na oczach całego świata odbywa się jawne okradanie ofiar tragedii spod miejscowości Torez. Rosyjscy terroryści Kijów niszczą dowody, plądrują bagaże i kradną karty kredytowe. Dzisiaj @abebut, jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie na którym widać, że Rosjanie nawet pierścionków ofiar nie oszczędzają.

Ten sam internauta pokazał też jak wyglądają torby, w których trzymane są kamery, po tym jak wpadają w ręce obecnych tam rosyjskich terrorystów. Jak widać na zdjęciu, bojówki Putina dokładnie "oczyściły" wszystkie torby


za:http://niezalezna.pl/57512-rosjanie-kradna-na-miejscu-katastrofy-zlodzieje-zabieraja-nawet-pierscionki-ofiar

Copyright © 2017. All Rights Reserved.