Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ideologiczna Polska Akademia Nauk

Naukowcy z Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk badają związki homoseksualne, w tym także te wychowujące wspólnie dzieci. Naukowców z PAN interesują zagadnienia związane z codziennym życiem, problemami, potrzebami i oczekiwaniami homoseksualistów – donosi Radio Maryja.


PAN realizować będzie projekt o nazwie “Rodziny z wyboru”. Jest to pierwsze w Polsce badanie poświęcone związkom homoseksualnym. Obejmować będzie kilka etapów: analizę dyskursu, wywiady biograficzne, badanie etnograficzne i wywiady grupowe.


Odnosząc się do badań PAN, prof. Krystyna Pawłowicz, podkreśla, że są one badaniami ideologów, którzy chcą przygotować pole do zmiany prawa pod homoseksualistów. – To jest instytut „Michnik” – nie ma żadnych złudzeń. Pod tą nazwą kryją się samozwańcze różnego rodzaju lewackie grupy, o których nic nie wiemy, które otrzymują hojnie środki, żeby niejako legalizować, uzasadniać „naukowo”, fałszywie – mówi posłanka, w ocenie której to nie są żadne badania. – To są zwykli ideologowie, którzy udają stronnicze badania. Oni po prostu muszą uzasadnić, bo to jest przygotowywanie pola na wywieranie nacisku na państwa członkowskie, żeby właśnie w tę stronę zmieniać ustawodawstwa. Można podejrzewać, że tak właśnie będzie jeśli zajmie się tym Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk, bo przecież wszystkie nauki społeczne: socjologia, psychologia są opanowane przez lewaków – zaznacza prof. Krystyna Pawłowicz.

za:www.pch24.pl/ideologiczna-polska-akademia-nauk,25136,i.html#ixzz3BuOxoUXZ

Copyright © 2017. All Rights Reserved.