Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ewa Kopacz pozywa tygodnik "wSieci"

Premier Ewa Kopacz pozwała "wSieci" za okładkę tego tygodnika, przedstawiającą ją jako islamską terrorystkę, z podpisem "Ewa Kopacz urządzi nam piekło na rozkaz Berlina".

Szefowa rządu żąda przeprosin na okładce "wSieci" i wpłaty 30 tys. na cel społeczny. Pozwanymi są Jacek Karnowski, naczelny „wSieci” oraz wydawca tygodnika.

- Pozew wpłynął do sądu 29 września; sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy" - podała we wtorek rzeczniczka SO ds. cywilnych sędzia Katarzyna Kisiel.

Jak informuje redakcja tygodnika: "do pozwu ustosunkujemy się, gdy tylko napłynie on do nas."
reklama

Okładkowy fotomontaż przedstawiał Ewę Kopacz jako islamską terrorystkę z materiałami wybuchowymi.

- W pozwie zawarto żądanie zamieszczenia przeprosin powódki na okładce "wSieci" oraz wpłaty przez pozwanych 30 tys. zł na Polską Akcję Humanitarną - powiedziała mecenas Elżbieta Kosińska z kancelarii prawnej Pociej-Dubois-Kozak.

za:www.fronda.pl/a/ewa-kopacz-pozywa-tygodnik-wsieci,58950.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.