Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Akcja "Goń bolszewika z Sejmu". Mazurek: Chcemy całkowitej dekomunizacji przestrzeni publicznej

Na facebookowym profilu "Goń z pomnika bolszewika" znajdują się zdjęcia polityków, którzy w ramach akcji "Goń bolszewika z Sejmu" podpisali deklarację, według której zobowiązują się do doprowadzenia do końca procesu dekomunizacji polskiej przestrzeni publicznej.

– Kandydaci mają te deklaracje podpisywać i robić sobie z nimi zdjęcia, żeby wyborcy wiedzieli, który polityk chce całkowitej dekomunizacji przestrzeni publicznej w Polsce – podkreślał w rozmowie w TV Republika Piotr Mazurek wiceprzewodniczący stowarzyszenia "Koliber".

– Na stronie na Facebooku są wszyscy kandydaci. Najwięcej zgłosiło się osób z PiS, ale są też reprezentanci Kukiz'15 –mówił, wśród nazwisk wymieniając, Jana Żaryna czy Pawła Lisieckiego.

– Trzeba precyzyjnie wybrać tych kandydatów, którzy nie boją się zobowiązań, co do bardzo konkretnych rzeczy – podkreślał

za:telewizjarepublika.pl/akcja-quotgon-bolszewika-z-sejmuquot-mazurek-chcemy-calkowitej-dekomunizacji-przestrzeni-publicznej,25211.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.