Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Oglądaj REPUBLIKĘ NA ŻYWO bezpłatnie

Telewizja Republika otwiera okno :)

Na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do TV Republika w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie.

Drodzy widzowie i sympatycy Telewizji Republika,

Od dwóch lat Telewizja Republika realizuje swoją misję rzetelnie informując widzów o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i bezkompromisowo komentując je w swoich programach publicystycznych. Nasze motto, to „Masz prawo wiedzieć!"

Jesteśmy wiodącym medium o profilu konserwatywnym w naszym kraju a naszym celem jest docieranie ze swoją misją i przekazem do jak najszerszego grona odbiorców. Już teraz Telewizja Republika dociera do odbiorców poprzez antenę telewizyjną, portal www.telewizjarepublika.pl i transmisję swojego programu w internecie.

Z radością informujemy, że pomimo przeszkód, na które napotykamy, Telewizja Republika rozwija się!

Od 2 listopada 2015 zwiększymy dotarcie do widzów poprzez internet. Od dziś zostanie wydłużone pasmo dzienne do pięciu godzin, przy czym będzie to program nadawany w tzw. live streamingu właśnie w internecie.

Obecnie odbiór programu Telewizja Republika w internecie możliwy był po zakupie kwartalnej lub rocznej Karty Telewizja Republika z kodem dostępu. Tak będzie nadal, niemniej w związku z nową formułą pasma dziennego, na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do programu w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie pod adresem http://live.telewizjarepublika.pl/otwarte-okno.

W ostatnich miesiącach często spotykaliśmy się z działaniami, których skutek utrudniał Telewizji Republika swobodny rozwój. Zmiany w strukturze panelu telemetrycznego na przełomie 2014/2015, trudności w uplasowaniu Telewizji Republika w pakietach operatorów maksymalizujących nasze dotarcie do widzów, jak i zmiana pozycji Telewizja Republika na liście programowej NC+ powodują, że emisja programów typu telezakupy nadal musi być kontynuowana w wymiarze umożliwiającym Telewizji Republika na zbilansowane funkcjonowanie.

Podkreślamy, że niezależnie od utrzymania telezakupów na antenie, Telewizja Republika zwiększa ilość programu informacyjno - publicystycznego w internecie. To stawia Telewizję Republika w nowej, jeszcze bardziej konkurencyjnej sytuacji a widzom, dla których drogie są wartości konserwatywne daje jeszcze więcej satysfakcji.

Chcemy być nowoczesnym medium a priorytetem marki Telewizja Republika jest, aby pomimo trudności, na które napotykamy, poszerzać krąg odbiorców i zwiększać dotarcie do widzów z naszą misją i treściami równoważącymi dominujący do tej pory w mediach tzw. przekaz mainstreamowy.

za:telewizjarepublika.pl/telewizja-republika-otwiera-okno-ogladaj-republik

Copyright © 2017. All Rights Reserved.