Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kukiz przypomniał, jaka sytuacja panowała w mediach publicznych do tej pory.

Kukiz: „To co media publiczne wyczyniały pod koniec rządów PO, trudno nazwać mediami. To była agencja PR-owa Platformy!"
Lider ruchu Kukiz‘15 Paweł Kukiz skrytykował działalność mediów publicznych pod rządami Platformy Obywatelskiej. W podobnym tonie polityk wypowiadał się o Trybunale Konstytucyjnym.

Parlamentarzysta zapytany o błyskawiczne zmiany, jakie wprowadza partia rządząca, powiedział:

Z punktu widzenia PiS jest to zrozumiały pośpiech.

Kukiz przypomniał, jaka sytuacja panowała w mediach publicznych do tej pory.

Następuje wymiana kadr w mediach publicznych. To co media publiczne wyczyniały pod koniec rządów PO, to trudno nazwać mediami. To była agencja PR-owa Platformy! Sam byłem ofiarą tych mediów, wiem, jak wyglądał podział czasu antenowego. Wiem, ile czasu otrzymywał prezydent Bronisław Komorowski, a jak byli traktowani jego kontrkandydaci

— powiedział poseł.

Lider ruchu Kukiz‘15 przyznał, że trzeba „zaorać” media publiczne.

/.../.

całość: http://wpolityce.pl/polityka/276569-kukiz-to-co-media-publiczne-wyczynialy-pod-koniec-rzadow-po-trudno-nazwac-mediami-to-byla-agencja-pr-owa-platformy

Copyright © 2017. All Rights Reserved.