Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Takich „przypadków” nie ma. Prezydent Duda jest w niebezpieczeństwie

Sześć lat po niewyjaśnionej, tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczpospolitej, pierwszy Prezydent chcący być Jego kontynuatorem – jest w niebezpieczeństwie.

Pęknięcie opony zdarza się w samochodzie raz na miliony godzin i przejechanych kilometrów. Pęknięcie opony w samochodzie, którym właśnie jedzie prezydent państwa, gdzie dokonuje się wielka polityczna zmiana – jest mniej prawdopodobne niż koniec świata w przyszłą środę. Zatem „bardzo dziwne” pęknięcie opony w super-bezpiecznym samochodzie prezydenckim w ogóle nie jest „bardzo dziwne”. Zostało celowo spowodowane przez kogoś, kto miał dostęp do prezydenckiego samochodu. Nie wiem tylko czy był to zamach na życie Prezydenta Dudy, czy tylko ostrzeżenie, żeby zmienił postępowanie, bo są tacy, którym się ono nie podoba. Zbyt wiele mają do stracenia. I którzy są gotowi, by przejść do czynów.

Czy polskie państwo tym razem będzie chciało zrozumieć co się stało i co się może stać? Czy będzie potrafiło zapobiec kolejnej tragedii?

Maciej Pawlicki

za:http://wpolityce.pl/polityka/284029-takich-przypadkow-nie-ma-prezydent-duda-jest-w-niebezpieczenstwie

Copyright © 2017. All Rights Reserved.