Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Odkodujmy Polskę! – nowy program w Telewizja Republika
Od 9 maja 2016, w nowej ramówce Telewizja Republika wprowadziła nowy program "Odkodujmy Polskę!". Emisja programu będzie odbywała się codziennie, w dni robocze, o godz. 21:00. Program nawiązuje do sygnalizowanej na antenie akcji o tym samym tytule.

"Odkodujmy Polskę!", to program codzienny, w którym sztandarowe postaci dziennikarstwa konserwatywnego, jak Tomasz Sakiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Piotr Lisiewicz, Tomasz Terlikowski i inni będą odkodowywali mainstreamową propagandę zakłamująca prawdę o Polsce i Polakach. Sposób realizacji programu, zaproszeni goście, komentarze, polemika dyskusje – wszystko prowadzone i pokazywane tak, aby odsłonić kulisy kodowania informacji i dobitnie pokazywać, jak manipulowana jest rzeczywistość w Polsce.

za:telewizjarepublika.pl/odkodujmy-polske-nowy-program-w-telewizja-republika,33134.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.