Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

„Zaraz będziesz martwy”. Agresywny 20-latek próbował wtargnąć do siedziby PiS

Policja zatrzymała 20-letniego mężczyznę, który próbował wtargnąć do siedziby Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Mężczyzna groził ochroniarzowi i kopnął w drzwi. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Incydent miał miejsce dziś po godz. 15:00. Pracownicy ochrony wezwali policję, ponieważ młody mężczyzna próbował wtargnąć do siedziby PiS.

- „Groził ochroniarzowi obiektu i uszkodził drzwi” - przekazał portalowi tvp.info sierż. szt. Jakub Pacyniak, rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Mężczyzna został przewieziony na komendę.

W ostatnim czasie dochodzi to kolejnych aktów agresji wobec polityków partii rządzącej. Atakowane są biura poselskie, zwolennicy totalnej opozycji obrzucają kamieniami samochody polityków PiS. Zdarzenia te komentował w rocznicę zamordowania Marka Rosiaka europoseł Witold Waszczykowski.

- „Ten rok może być równie tragiczny, jak 2010, jeśli nie przerwie się tej napastliwej, wojennej retoryki w kampanii wyborczej” - podkreślał były szef MSZ w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

W październiku 2010 roku do łódzkiego biura PiS wtargnął były działacz PO Ryszard Cyba, która zamordował Marka Rosiaka oraz ranił innego działacza Prawa i Sprawiedliwości.

za:www.fronda.pl

***

...Na haju?... Psychol na przepustce?...

Smutne jest jest jeszcze coś innego-poziom zachowania (organiczna przypadłość intelektu, nerwów?...) niektórych tzw. polityków w dyskusjach publicznych - np. ostatnio w TVP na temat owego wydarzenia...

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.