Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Jerzy Stasiak - Tuleja, a może pas transmisyjny?

Postawa sędziego T. w sprawie stosowanych metod dawniej, i bardzo dawno temu, świadczy o jego nieuctwie ,  wprost tępactwie, lub też może jedynie o bezczelności w kłamaniu. Jest to osobnik przypominając aktyw z młodzieżowych organizacji totalitarnych.
Jednak nowością tego wydarzenia medialnego jest otwartość głoszenia podobnych poglądów bez żadnego wstydu.
Dawniej mówiło się o miedzianym czole - to jednak zbyt pochlebne dla produktu manipulacji i  propagandy.
Jest jeszcze inny aspekt tego wydarzenia sądowego,  jeszcze bardziej oburzający. Jeżeli sędzia publicznie krytykuje sposób prowadzenia śledztwa i nie wszczyna kroków prawnych przeciwko nadużyciom śledztwa, to sam powinien mieć wytoczony proces karny: za zaniechanie ścigania przestępców z aparatu ścigania jeszcze przed rozpoczęciem procesu doktora G. lub za bezpodstawne, publiczne oskarżenia i podważanie wiarygodności aparatu ścigania, jeśli oskarżenia były fałszywe.
Niestety, nie jestem optymistą: taki proces nie będzie wytoczony. Wbrew temu, co twierdzą nasi prawnicy, jestem zdania, że nie żyjemy w demokracji, ani w państwie prawnym, lecz w pozorach tegoż.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.