Publikacje członków OŁ KSD

Piotr Zarębski - Zmiana bez zmiany?

Zmiany w mediach publicznych są niestety cząstkowe i można by to było skwitować tym, że system trzyma się (póki co) dobrze.
Mimo pojawiających się nowych twarzy dziennikarskich oraz pozbycie się starych propagandzistów nie odświeżyły umysłów ludzi w TVP pracujących.
Wnioskuję to tym, że  w TVP Info z lubością przedstawiano w negatywnym świetle wsparcie budżetowe Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu w tegorocznym budżecie państwa.

Dziwne to gdyż pozostałe uczelnie w Polsce korzystały z takiego wsparcia nieustannie i to w setkach milionów złotych a próby otrzymania dotacji przez WSKSiM były zawsze odrzucane mimo iż uczelnia ta otrzymała wzorcową ocenę Ministerstwa i realizowała wiele międzynarodowych projektów uczelnianych, sympozjów itd. Krzyku wówczas nie było...

Wracając do TVP Info to w tym jednostronnym, jednodniowym zgiełku wobec WSKSiM na wczorajszym pasku pojawiła się tak ważna informacja iż dotacja zostanie wycofana ... ale kluczowe są ostanie wyrazy z paska: "WSKSiM Tadeusza Rydzyka". Dla lewicy laickiej trudno jest niestety napisać ojca Tadeusza Rydzyka.

Panie Rachoń trzeba nie tylko szukać nowych dziennikarzy do TVP Info ale także tych co piszą wiadomości na pasku.

Piotr Zarębski

***

zob. też: http://www.radiomaryja.pl/informacje/niech-wszystkie-podmioty-beda-traktowane-godnie/
tudzież
http://www.tvp.info/23821794/moglaby-pani-zostac-matka-chrzestna-400-dzieci-ulubienica-rydzyka-pani-nigdy-nie-zostanie