Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Ewa Piątkowska - Skupienie dziennikarzy OŁ KSD

Adwentowy Dzień Skupienia członków Oddziału Łódzkiego Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy odbył się 9 grudnia (w środę).
Mszy Św. Przewodniczył ks. Dr. Roman Piwowarczyk, który w homilii podkreślił konieczność chrześcijańskiej ufności wcielonemu słowu w życiu tych, który dzięki ludzkim słowom starają się budować więzi międzyludzkie.
Skupienie dziennikarzy zakończyło się wspólną dyskusją przy herbacie.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.