Ideologiczna Polska Akademia Nauk

Naukowcy z Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk badają związki homoseksualne, w tym także te wychowujące wspólnie dzieci. Naukowców z PAN interesują zagadnienia związane z codziennym życiem, problemami, potrzebami i oczekiwaniami homoseksualistów – donosi Radio Maryja.


PAN realizować będzie projekt o nazwie “Rodziny z wyboru”. Jest to pierwsze w Polsce badanie poświęcone związkom homoseksualnym. Obejmować będzie kilka etapów: analizę dyskursu, wywiady biograficzne, badanie etnograficzne i wywiady grupowe.


Odnosząc się do badań PAN, prof. Krystyna Pawłowicz, podkreśla, że są one badaniami ideologów, którzy chcą przygotować pole do zmiany prawa pod homoseksualistów. – To jest instytut „Michnik” – nie ma żadnych złudzeń. Pod tą nazwą kryją się samozwańcze różnego rodzaju lewackie grupy, o których nic nie wiemy, które otrzymują hojnie środki, żeby niejako legalizować, uzasadniać „naukowo”, fałszywie – mówi posłanka, w ocenie której to nie są żadne badania. – To są zwykli ideologowie, którzy udają stronnicze badania. Oni po prostu muszą uzasadnić, bo to jest przygotowywanie pola na wywieranie nacisku na państwa członkowskie, żeby właśnie w tę stronę zmieniać ustawodawstwa. Można podejrzewać, że tak właśnie będzie jeśli zajmie się tym Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk, bo przecież wszystkie nauki społeczne: socjologia, psychologia są opanowane przez lewaków – zaznacza prof. Krystyna Pawłowicz.

za:www.pch24.pl/ideologiczna-polska-akademia-nauk,25136,i.html#ixzz3BuOxoUXZ