Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Radna PiS składa do prokuratury zawiadomienie ws. słów RPO
Radna Prawa i Sprawiedliwości Anna Kołakowska złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie słów Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Chodzi o telewizyjny wywiad sprzed dwóch tygodni, w którym  Adam Bodnar powiedział, że za ludobójstwo Żydów podczas II wojny światowej odpowiadają nie tylko Niemcy, ale wiele innych narodów, w tym także Polacy.

Gdańska radna Anna Kołakowska zaznaczyła, że wobec tego typu wypowiedzi nie można pozostawać biernym.

    – Tendencja do relatywizowania tego, kto był zbrodniarzem w rzeczywistości jest tak silna, że nie można nie reagować. Nie można być biernym, jeśli coś takiego ma miejsce w Polsce – mówiła radna.

To już kolejne zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie. Poprzednie złożyli członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego.

Prawo i Sprawiedliwość zwróciło się do Rzecznika o rezygnację ze stanowiska. Adam Bodnar nie zamierza jednak podać się do dymisji.

za:www.radiomaryja.pl/informacje/radna-pis-sklada-prokuratury-zawiadomienie-ws-slow-rpo/

Copyright © 2017. All Rights Reserved.