Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Biblioteka

Antonio Socci - Mroki nienawiści. Męczeństwo chrześcijan XX wieku. Wyd.Biały Kruk. Kraków

mrokiAutor: ANTONIO SOCCI
Wydawnictwo:
BIAŁY KRUK SP. Z O.O.
Socci A.: Mroki nienawiści. Męczeństwo chrześcijan XX wieku. Studium nietolerancji. - (tłum. z jęz. wł. Kornecka-Kaczmarczyk J.). - Kraków: Biały Kruk, 2003 r. - 159 s. - opr. tw. lak., il., cena det. 35.00 zł.
83-88918-22-2
Wstrząsający reportaż o męczeństwie chrześcijan u progu trzeciego tysiąclecia. Wybitny włoski autor ukazuje nie tylko konkretne wydarzenia, ale także polityczne i religijne przyczyny prześladowań. Zastanawia się również, na ile winna jest permanentnej rzezi chrześcijan w Afryce, Azji, Ameryce Łacińskiej, a nawet i w Europie... współczesna zachodnia cywilizacja.

 

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.