Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Żydowski etyk Jan Hartman wulgarnie obraża o. Leona Knabita

O. Leon Knabit OSB zwrócił wczoraj w mediach społecznościowych uwagę na fakt, że księża unikający noszenia stroju duchownego wspierają proces laicyzacji. Jego wpis stał się okazją do wylania frustracji przez licznych hejterów, wśród których na prowadzenie wysunął się prof. Jan Hartman.

- „Księża nie zdają sobie często sprawy z tego, że zdejmowanie sutanny przy byle okazji wspomaga laicyzację. Przecież polega ona między innymi na tym, żeby usuwać z przestrzeni zewnętrznej znaki religijne…” - napisał na Twitterze benedyktyn.

W wyjątkowo obrzydliwy sposób postanowił mu odpowiedzieć prof. Jan Hartman z UJ.

- „Słabo się gwałci dzieci w sutannie” - napisał filozof.

za:www.fronda.pl

***

- Jak to się mawiało?...   "Głodnemu zawsze chleb na myśli"...

...Profesor z UJ ?...

To jakaś pomyłka?...
Jeno czyja?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.