Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Ulubieńcy salonu – czyli dwóch panów R.

Rafał Trzaskowski i Ryszard Petru to dwie nadzieje post­komuny – pierwsza chyba właśnie gaśnie, z drugą stało się to już dawno temu.

Trzaskowski, prezydent Warszawy, zamiast zarządzać miastem, od tygodni prowadzi kampanię w kraju, która jak się zdaje, ma sprawić, że zostanie liderem jakiegoś nowego projektu. Na razie z całą pewnością w powodzenie pomysłu wierzą zarządzający niemiecką fundacją, którzy finansują imprezy Trzaskowskiego, oraz urzędnicy warszawscy, którzy ochoczo usprawiedliwiają jego blisko trzytygodniową nieobecność w pracy tak, by nie musiał on tracić dni urlopowych. Niemniej coraz więcej jednak nie wierzy – informacja o 18 usprawiedliwionych przez podległych Trzaskowskiemu pracowników ratusza nieobecnościach w pracy prezydenta stolicy jednak wyciekła do mediów. A zaprzyjaźnione portale otwarcie powątpiewają, czy aby nie powinien on jednak grzecznie ustąpić pola, bo przecież „dostał wyraźny sygnał od Tuska”. Druga gwiazda totalnych pogrążyła się właśnie kolejnym wpisem na Twitterze, umieszczając zdjęcie kobiet modlących się na ulicy po zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. z podpisem „polski ład”. Co łączy obu tych ulubieńców salonów? Pogarda. Dla prawdy, dla uczciwości, dla ludzi.

Joanna Lichocka

za:niezalezna.pl/399448-ulubiency-salonu-czyli-dwochniezalezna.pl-panow-r

Copyright © 2017. All Rights Reserved.