Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Macierewicz: PO działa na rzecz rosyjskiej agentury

Były szef ministerstwa obrony narodowej Antoni Macierewicz stwierdził, że największa partia opozycyjna Platforma Obywatelska działa na rzecz rosyjskiej agentury.
„Jestem wstrząśnięty bezczelnością tych, którzy atakują istnienie tej komisji” – powiedział o komisji do spraw badania rosyjskich wpływów w polskiej polityce, w rozmowie z Polską Agencją Prasową poseł PiS.

Zdaniem Macierewicza, gdyby PO objęła władzę w naszym kraju - „to oznaczałoby, że te wybory, które są przed nami, są wyborami być albo nie być, że Polska albo będzie istniała, albo będzie uzależniona w przyszłości od formacji, która chce być długofalowo prorosyjska”.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.