Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Aktor o Golgota Picnic: bełkot

Marek Cichucki, aktor Teatru Nowego z Łodzi, odmówił udziału w czytaniu tekstu bluźnierczej "sztuki" Golgota Picnic. "Dzieło" Rodrigo Garcii nazwał bełkotem.

Jak słusznie pisze Polonia Christiana: "Gdy warszawscy komedianci z rozbawieniem czytali bluźnierczy tekst pseudosztuki „Golgota Picnic”, w Łodzi znalazł się aktor sprzeciwiający się tej akcji".

Tym aktorem jest Marek Cichucki, który stwierdził, że „aby coś przeczytać, trzeba umieć czytać” a sam „czyta sztuki od trzydziestu lat i wie, z której coś będzie a z której nie”. Co myśli o „Golgota Picnic”: „to jest bełkot i z niego nic nie będzie”.

Z Markiem Cichuckim rozmawiał dziennikarz "Dziennika Łódzkiego"

za:http://niezalezna.pl/56896-aktor-o-golgota-picnic-belkot

***

Jeden przytomny wśród towarzystwa chętnych... Brawo!

k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.