Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

TVP jednak oprzytomniała. Program Pospieszalskiego wróci na antenę

Telewizja Polska zdecydowała się na kontynuację umowy programowej z Janem Pospieszalskim. Program "Bliżej" ma wrócić na antenę po wakacyjnej przerwie.

Umowa o dalszej współpracy z Janem Pospieszalskim została podpisana przez władze telewizji w środę 8 lipca. Jak poinformowała portal Onet.pl Joanna Stempień-Rogalińska, p.o. rzecznik prasowy TVP, nowe kontrakty "gwarantują odpowiedninadzór TVP nad realizacją przygotowywanych programów i w większym niż dotychczas stopniu chronią interesy nadawcy publicznego". Szczegółów zmian w tym zakresie telewizja nie ujawnia.

TVP zdecydowała się przeanalizować zasady współpracy z zewnętrznymi producentami audycji publicystycznych w czasie kampanii prezydenckiej. M.in. audycja Pospieszalskiego wzbudziła wtedy kontrowersje i TVP musiała za nią przepraszać.

W sezonie 2014/2015 program "Jana Pospieszalskiego pt. "Bliżej" w TVP Info oglądało średnio 319 tys. osób (dane: Nielsen Audience Measurement).

za:www.fronda.pl/a/tvp-jednak-oprzytomniala-program-pospieszalskiego-wroci-na-antene,53846.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.