Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Komunikaty i informacje

Uderzeniem rakietowym w Jaworów Kreml chce zastraszyć NATO

ZBRODNIE WOJENNE \ Rosjanie zrzucają na cywili pociski z białym fosforem

Rosjanie przeprowadzili w niedzielę zmasowane uderzenie lotnicze na Między­narodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w Jaworowie. Ten leżący zaledwie 20 km od granicy z Polską ośrodek był miejscem, w którym przez lata m.in. polscy, litewscy, amerykańscy i kanadyjscy żołnierze zapewniali pomoc wojsku ukraińskiemu w rozwijaniu zdolności operacyjnych zgodnie ze standardami NATO. W weekend rosyjscy najeźdźcy użyli ponadto pocisków z białym fosforem do ostrzeliwania osiedli mieszkaniowych w jednym z miast w obwodzie ługańskim, co było złamaniem międzynarodowych konwencji.

Wojska rosyjskie płacą wysoką cenę za każdy kilometr opanowanej ukraińskiej ziemi ze względu na zdecydowany opór Ukraińców.

Za: https://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.