Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje członków OŁ KSD

Krzysztof Nagrodzki - Zawsze z partią!

Nazwy pryncypałów co prawda zmieniają się, ale wrodzony nawyk do dyscypliny w imię wspólnej kas..., pardon - oczywiście - wspólnych ideałów i wykonywania obowiązków służbowych, zostaje.
Kiedy trzeba być pryncypialnymi ścigaczami żydowskich spisków - jesteśmy! I jesteśmy w gotowości, gdy mądrość etapu rzuca nas do walki z antysemityzmem. Weryfikowania obywateli za niesłuszne poglądy z których przecie mogą wylęgać się niesłuszne postawy - to oczywista oczywistość.
I dlatego nie pozwolimy, aby jacyś panowie w czerni zwani Redemptorystami, zatruwali nasz długi marsz ku świetlanej przyszłości, jakimiś radiami, jakimiś telewizjami, w dodatku na platformie.
Platforma to MY! I nasi wspólnicy. I nasz biznes.
Dziekujemy wam postępowi członkowie sejmowej Komisj Kultrury ( i innych)  oraz Tobie dzielna Przewodnicząco, że z takim samozaparciem, taką determinacją, rzucasz wyzwanie oklepanym standardom demokracji i mówisz stanowcze NIE ciemnogrodowi. Będziecie zapisani w książkach. Obok wielkich nazwisk swoich nauczycieli. No, może mniejszymi literkami, ale zawszeć.
Karol Marks zawsze żywy! I Lenin! Nie zapominajmy o tow. Dzierżyńskim! I - mimo wszystko - o mądrości tow. Stalina: Wszak "walka zaostrza się w miarę budowy ustroju" - czyż nie?

Copyright © 2017. All Rights Reserved.