Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ze strony TTV zniknął reportaż kompromitujący sędziego Juszczyszyna

Reportaż "Gospodarstwo przejęte za wartość wadium" Piotra Czabana z 2015 roku dla TTV opowiadał historię rolnika Zbigniewa Parowicza. Zdaniem autora materiału sędzia Paweł Juszczyszyn

"wykończył" mężczyznę, gdyż nie wyegzekwował należnych Parowiczowi pieniędzy za sprzedane przez komornika gospodarstwo. Reportaż zyskał "drugą młodość" w momencie, gdy sędzia Juszczyszyn stał się bohaterem opozycji i liberalnych mediów. Teraz się okazuje, że niewygodne dla sędziego materiały są usuwane z sieci.

Za 30 tysięcy złotych przejął gospodarstwo warte grubo powyżej pół miliona złotych.

Teraz zniszczone życie i kalectwo... za wiedzą i przy współudziale komornika i sądu. Wierzyć się nie chce, że można było wykończyć człowieka za kilkanaście tysięcy złotych długu. Że można było zlicytować całe gospodarstwo za jedną trzecią jego wartości,. Że można było przejąć dom, zabudowania gospodarskie i hektary ziemi za cenę wadium w wysokości 32 tysięcy złotych- głosił opis reportażu Piotra Czabana dla TTV, w którym reporter opisuje skutki działań sędziego Juszczyszyna.

Niestety okazuje się, że reportaż nie jest już dostępny na stronie TTV. Przypomnijmy, że TTV należy do stacji TVN. Gdy próbujemy wejść w link, na którym dotychczas był dostępny artykuł, wyświetla nam się informacja o błędzie.
- czytamy.
 

‍Halo TTV TVN Fakty TVN TVN24 tvnwarszawa.pl, gdzie można znaleźć reportaż "Gospodarstwo przejęte za wartość wadium"? To prawda, co pisze Paweł Ozdoba, że czyścicie internet z materiałów kompromitujących pana Juszczyszyna? Usunęliście nagranie ze strony TTV, stacji należącej do TVN? - pyta portal wyłapujący manipulacje mediów i opisujący je na Facebooku - Nagroda Złotego Goebbelsa.

za:www.tysol.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.