Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Krzysztof Nagrodzki-O Matce pieśń...

Niezapomniany Mieczysław Fogg śpiewał - "O Matce pieśń to pieśń bez słów..." (https://www.youtube.com/watch?v=OnLxoLQqK3w)
Tak naprawdę docenia się Mamę wtedy, kiedy coś zaczyna dolegać, coś boli - Ona wtedy zawsze znajdzie sposób na pomoc, na ukojenie, radę.
A kiedy nieuchronny upływ czasu zabierze Ją - Tam... wiemy, wierzymy, że mamy w Niebie jeszcze jednego niezawodnego Orędownika.

Nasze kochane Mamy-zawsze ofiarne, zawsze pomocne, zawsze mądre, zawsze pełne poświęcenia.... po kres...

Dziękuję Dobry Boże za nie - za Moją - i za wszystkie dobre Mamy!

Copyright © 2017. All Rights Reserved.