Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Piotr Lisiewicz-Ostaszewska dręczy dzieci

Arabska Al-Dżazira przyłączyła się do rosyjskich i białoruskich mediów, atakując Polskę przy użyciu… Mai Ostaszewskiej. To nie jest zły dla naszego kraju przekaz.
Generalnie zarówno Rosja, jak i islamiści nauczyli się, że Europa Zachodnia zamieszkana jest przez

idiotów. Jeśli ich okradasz, terroryzujesz i zabijasz, ale jednocześnie umiesz głośno krzyczeć, że karanie cię za to jest rasizmem i faszyzmem, to… możesz to robić dalej, bo opinia publiczna cię obroni. Przekaz, że w tej Europie jest kraj, w którym za to samo dostaniesz gazem albo z armatki wodnej, potem pójdziesz do więzienia i – co najważniejsze! – opinia publiczna będzie bić władzy brawo, jest dla Polski bezcenny. A co do Mai Ostaszewskiej, to paradoks polega na tym, że nie ma w Polsce osoby ponoszącej większą winę za los dzieci, które Łukaszenka gna na granicę. On je gna tam po to, by zaszkodzić Polsce i jej rządowi. A więc dopóki pojawiają się tam Ostaszewska i „organizacje humanitarne”, które bredzą o winie Polski, dzieci będą trafiały do lasu. Gdy znikną Ostaszewska oraz cała mieszanka rosyjskiej agentury wpływu i sterowanych przez nią pożytecznych idiotów, dzieci zostaną w ciepłych domach.

Piotr Lisiewicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.