Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Grzegorz Braun więźniem politycznym!

Reżyser Grzegorz Braun, udzielił /.../ Katolickiemu Stowarzyszeniu Dziennikarzy wywiadu, w którym zapytaliśmy go o komentarz dotyczący potwornej nagonki na prof. Bogdana Chazana.

Twórca filmu "Eugenika. W imię postępu" zauważył, że prof. dr Chazan swoim postępowaniem naruszył interesy potężnego lobby i wielkiego przemysłu – na straży których stoją w Polsce urzędnicy najrozmaitszych szczebli. Grzegorz Braun podkreślił, że obowiązujący w Post-PRL-u tzw. „kompromis aborcyjny” jest dokładnie na poziomie tego, co zaprowadził Hitler.

Reżyser wraca do tematów poruszonych w "Eugenice" (sprawa propagandy i przemysłu aborcyjnego, antykoncepcyjnego, "in vitro") w swoim kolejnym filmie, który właśnie powstaje. Niestety, jak się okazało podczas rozmowy z KSD, prace nad filmem opóźnią się, gdyż reżyser został właśnie skazany na tydzień aresztu. Sprawa dotyczy absurdalnego procesu, który toczy się od wielu lat.

CAŁY WYWIAD: http://ksd.media.pl/aktualnosci/2290-grzegorz-braun-obowiazujacy-w-post-prl-u-tzw-kompromis-aborcyjny-jest-dokladnie-na-poziomie-tego-co-zaprowadzil-hitler

--
Biuro Prasowe
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

Copyright © 2017. All Rights Reserved.