Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

KOD, jak kiedyś Palikot idzie na wojnę z Kościołem. Sympatycy nagle otwierają oczy

Docierają do nas sygnały o coraz większych podziałach w strukturach Komitetu Obrony Demokracji. Po ostatnich akcjach z udziałem sympatyków KOD, osoby wierzące, które do tej pory również pojawiały się na manifestacjach z przerażeniem donoszą o niepokojącej radykalizacji Komitetu. „Mimo słów zawartych w deklaracji KOD, coraz mniej miejsca widzę dla wierzących” - napisała na Facebooku działająca w KOD kobieta.

Cała sprawa ma bezpośredni związek z perfidną prowokacją, do której doszło w kościele św. Anny. Podczas odczytywania listu biskupów dotyczącego aborcji, ze świątyni zaczęło ostentacyjnie wychodzić kilka kobiet. Okazuje się, że była to ustawka, „taki jakby flash mob”. Miały odegrać rolę jakby „oburzeni byli prawdziwi wierni”. W awanturę zamieszana jest Anna Zawadzka, feministka, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startowała z poparciem „Partii Kobiet”.

Anna Zawadzka od dwóch dni jest "bohaterką" lewackich środowisk i niektórych mediów - oczywiście po wywołaniu zaaranżowanej wcześniej awantury w kościele św. Anny.

Obserwując ostatnie zajścia część sympatyków KOD, deklarująca się jako osoby wierzące nagle otworzyła oczy. Zarzucają Komitetowi Obrony Demokracji radykalizację.

- Czuję się jak GORSZY SORT wśród zakodowanych!!!  Czyli GORSZY SORT GORSZEGO SORTU!  Mimo słów zawartych w deklaracji KOD, coraz mniej miejsca widzę dla wierzących.
Czytając ostatnio posty radykalnych członków KODu, po wypowiedziach wzywających do protestowania w kościołach poprzez opuszczanie niedzielnych mszy, nie dawanie na tacę, do apostazji [...] - czytamy na facebookowym profilu zaangażowanej dotychczas w działania KOD kobiety.

Jednocześnie sympatyzująca z Komitetem Obrony Demokracji kobieta zwraca uwagę, że coraz częściej w ramach struktur KOD do głosu dochodzą ateiści i środowiska LGBT.


- Wiem, że im człowiek jest bliżej Boga, czy nawet jest agnostykiem, ale po prostu dobrym człowiekiem, tym większym sercem ogarnia wszystkich wokół.  Taką życzliwość i radość widziałam w KODzie tu na FB, ale przede wszystkim na manifestacjach!BYLIŚMY RAZEM WSZYSCY!!! Co się stało?! Czy chcemy walczyć z kościołem?! I mieć taką łatkę?!  Teraz ateiści dominują, środowiska LGBT starają się wieść prym (tęczowe kolory na czele każdego pochodu!!! Zamiast iść pod sztandarami KODu)  Nie potrafię i nie mam zamiaru utożsamiać się z Anną Zawadzką, która dała popis w niedzielę w kościele, a wczoraj w TVN24!  Polacy też już nie protestują solidarnie, tylko kłócą się o palmę pierwszeństwa.  Gdzieś ginie SOLIDARNOŚĆ! to przykre i bolesne! - czytamy na Facebooku.

za:niezalezna.pl/78655-kod-jak-kiedys-palikot-idzie-na-wojne-z-kosciolem-sympatycy-nagle-otwieraja-oczy

Copyright © 2017. All Rights Reserved.