Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Agresor coraz bardziej brutalny WOJNA NA UKRAINIE \ Ciężkie walki o Siewierodonieck

Zabudowa mieszkalna w Siewierodoniecku na wschodzie Ukrainy została w 90 proc. zniszczona przez rosyjskie wojska. –Wróg ostrzeliwuje cywilne cele w mieście nieustannie od półtora tygodnia

– poinformował szef administracji Siewierodoniecka Ołeksandr Striuk. Najeźdźcy przeprowadzają też kolejne szturmy wzdłuż granic obwodu chersońskiego.

Jak poinformował Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy, od początku inwazji siły rosyjskie straciły ok.30tys. żołnierzy. Agresor ponosi też ogromne straty w uzbrojeniu. Zniszczonych zostało m.in. 1315 czołgów, 3235 bojowych pojazdów opancerzonych, 617 systemów artyleryjskich, 201 wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych, 93 systemy obrony przeciwlotniczej oraz 206 samolotów.

Więcej:https://gpcodziennie.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.